svg

Housemakers | stavebná spoločnosť

  Toll Free: 1-800-987-6543

  Nový Vampíl

  Developerské projekty / 8 augusta, 2019
  Nový Vampíl

  Čo je Nový Vampíl?

  Krásne prostredie, efektívne navrhnuté, úsporné, moderné, čo viac dodať . . .  to sú proste rodinné domy Nový Vampíl

  Lokalita

  Žiadna lokalita na Záhorí vám neponúkne výhody ani parametre ako Vampíl.                   Táto luxusná lokalita je obklopená lesom, susedí s wellness hotelom s nádherným udržiavaným areálom, neďaleká chatová oblasť takisto dotvára úžasnú atmosféru celej oblasti. Okolie je raj pre hubárov, cyklistov aj všetkých výletníkov, viacero jazier v okolí takisto poteší nejedného fanúšika rybolovu, všetci si prídu na svoje. Okresné mesto Malacky máte doslova na skok, len jeden kilometer. Všetko dôležité pre život máte do päť kilometrov, či úrady, škôly, hypermarkety, ale aj škôlky a centrá voľného času. Čerpaciu stanicu, bankomaty, lekárne, potraviny nájdete ešte bližšie. Ak Vám nestačí vybavenosť mesta Malacky, nevadí, pretože nákupné centrum Bory Mall je vzdialené len pätnásť minút jazdy autom, vďaka diaľničným privádzačom priamo v Malackách ale aj neďalekom Lozorne cestovanie nebude žiaden problém.

  Efektívne bývanie

  čo to vlastne znamená?

  Je to množstvo detailov, na ktoré sa myslelo dopredu, už pri kúpe pozemku, pri navrhovaní samotného projektu domov, pri výbere materiálu, dodávateľov a partnerov, vďaka tomu sme vytvorili pre Vás domov, domov vašich snov.

  Pozemok ja samozrejme orientovaný na juh, aby Vám slnečné lúče cez zimu pomohli s vykurovaním vášho domova cez exkluzívny panoramatický terasový posuvný systém (trojsklo) široký až 3,5 metra a vysoký 2,5 metra, z toho majú dvere na šírku krásnych  150cm, čím je pre vás zabezpečený maximálny pôžitok z výhľadu na terasu a celý pozemok, nehovoriac a pohodlnom prechádzaní cez dvere. Pred domom máte dve vlastné parkovacie miesta, kde sa hravo vojdú aj dve suv.

  Domy sú nízkoenergetické, murované z tehly Porotherm 30 profi. Aby vám v zime neunikalo drahocené teplo a naopak, aby sa vám dom cez leto neprehrieval sme domy vybavili nadštandartnou tepelnou schránkou, ktorá pozostáva so zateplenia špičkovým polystyrénom Austrotherm hrúbky až 18cm, v podlahe je polystyrén o hrúbke 16cm a strecha je zateplená 35cm inteligentnej peny. Vďaka týmto premysleným riešeniam vaše náklady na vykurovanie a chladenie nepresiahnu päťdesiat eur mesačne.

  Spomínali sme chladenie, nebojte, našich klientov si ceníme, takže nezdravú klimatizáciu vám určite nedáme

  ale dáme vám špičkové tepelné čerpadlo aj  s chladením od renomovanej nemeckej značky Wolf. Tepelné čerpadlo je veľmi pokročilá technológia, niekoľkonásobne účinnejšia a šetrnejšia než akýkoľvek plynový či elektrický kotol. Ešte efektívnejšie vykurovanie a chladenie bude dosiahnuté vďaka systému podlahového vykurovania, v ktorom budú uložené rozvody vykurovania a chladenia celého systému. Celý systém je maximálne komfortný vďaka 200 litrovému zásobníku teplej vody a ovládaním každej miestnosti cez smartphone. Tomu sa vraví efektívne riešenia.

  A veľa veľa ďaľšieho…

  Kedže naším cieľom je byť efektívny, máme toho v porovnaní s konkurenciou v rukáve ešte veľa, v skratke vám opíšeme, na čo sa ešte môžete tešiť, detaily si radi preberieme s vami osobne.

  Už sme si spomenuli perfektné zateplenie zo všetkých strán, aj tepelné čerpadlo so systémom podlahového vykurovania a chladenia Gabotherm, dve veľké parkovacie miesta pred domom, aj to že domy sú orientované na juh. To čo vás nadchne, sú vysoké stropy, majú až tri metre, v spálni dokonca v najvyššom bode dosahuje strop výšku štyri metre, miestnosti sú vďaka tomu priestornejšie, vzdušnejšie a pôsobia luxusne. Určite sa potešíte aj miestnosti na pračku a sušičku, oknám od stropu až po zem, použité sú okná Inoutic Arcade, samozrejme s trojsklom a špecialitkou na záver je oficiálna predpríprava na real smarthome od spoločnosti Domotron, všetko bude pripravené tak, aby ste si len zvolili ako veľmi chcete byť smart

  Dispozícia

  Domy sú dvojpodlažné, rozdelené na dennú a nočnú časť, na prízemí je denná časť, nočná časť je na prvom podlaží

  Prízemie

  Tu nájdete dennú časť, pri vstupe do domu sa dostanete najskôr do chodby, kde si bez problémov umiestnite skrinku na topánky, oblečenie, vešiaky aj zrkadlo. V tejto chodbe sa nachádza aj príručná toaleta s umývadlom. Pri vstupe do obývacieho priestoru (obývacia miestnosť + kuchyňa + jedáleň) vás nadchne priestrannosť, vzdušnosť (vysoké stropy) a neskutočný výhľad na celú terasu cez posuvný systém okien a dverí. Na prízemí sa nachádza ešte technická miestnosť, kde budú umiestnené dôležité rozvody a zásobník vody.

   

  Dispozícia prízemia

   Prvé podlažie

  Pri vychádzaní po schodisku vás prekvapí svetlosť, denné svetlo na chodbe a schodisku vám zabezpečí okno, vysoké od podlahy až po strop. Po ľavej strane je najväčšia izba na podlaží s rozlohou takmer 12m2, samozrejmosťou je veľké okno, od podlahy až po strop. Hneď vedľa sa nachádza kúpeľňa kde sa hravo zmestí sprchový kút aj vaňa, dosiahli sme to tým, že pračka a sušička dostali svoju vlastnú miestnosť, tá sa nachádza oproti kúpeľni a zmestí sa tam každý model pračky a sušičky. Pokračovaním ďalej sa dostaneme do ďalšej izby, ktorá má ešte svoju jednu izbu. Ako to? Väčšiu miestnosť môžete využiť ako spálňu a menšiu ako obrovský šatník( týmto riešením by ste dosiahli spálňu podľa feng shui, kde vám nebudú brániť skrine prílevu dobrej energie☯️) alebo izby využijete ako detskú izbu s „bordelárňou“ alebo pracovňou, vďaka efektívnej dispozícii si tieto izby zariadite podľa vlastného uváženia a snov. Treba ešte spomenúť že tieto dve miestnosti majú priznaný krov, čo znamená obrovskú vzdušnosť, so stenou vysokou 4m, krásny dizajn a samozrejme nadštandardné strešné okno o výške 140 cm, ktoré môžete ovládať elektricky a samozrejme aj smartfónom

   

  Dispozícia prvého podlažia

  Výstavba v plnom prúde

  Aktuálny stav

  Aktuálny stav...

  • Pozemok od 200m²
  • Cena 149.900€
  • Kolaudácia leto 2020

  O nás

  Našim cieľom je tvoriť. Tvoriť, nie stavať a predávať. Tvoríme efektívne budovy pre váš maximálny komfort, minimalizujeme Vaše náklady do budúcnosti. Sme jednoducho efektívni

  • 0911 355 885
  • office@housemakers.sk